Firma Mini Heavy z siedzibą w Kaszewach Dwornych (k. Kutna), zajmująca się transportem na lawetach pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów poszukuje LOGISTYKA/SPEDYTORA

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kontrahentów transportowych
  • Obsługa dokumentacyjna zleceń
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Zapewnianie sprawnej realizacji wszystkich zadań transportowych i przeładunkowych zgodnie z wymogami klientów
  • Regularna komunikacja z naszymi partnerami zagranicznymi i krajowymi w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla klientów i podwykonawców
  • Planowanie
  • Monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zadań
  • Praca na giełdach transportowych
  • Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży automotive
  • Znajomość min. jednego języka obcego (angielski lub niemiecki)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
  • Dobra znajomość rynku przewoźników i klientów
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność szybkiego reagowania, pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, prawo przewozowe
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze
  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV za pomocą maila lub poniższego formularza.

× Zapytaj o transport