W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem floty firma MINI HEAVY TRANSPORT MINISZEWSKI Sp. Z O.O. w Kaszewach Dwornych k. Kutna poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikowanie i monitorowanie poprawności danych finansowych, faktur  i raportów,
  • Uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • Ustalanie sald kont oraz rozrachunków,
  • Kontrola formalna i rachunkowa delegacji/wyjazdów krajowych i zagranicznych,
  • Księgowanie i rozliczanie faktoringu,
  • Zarządzanie danymi dot. dostawców,
  • Kontakt z dostawcami w kontekście obszaru zobowiązań, faktur i zleceń,
  • Udział w przygotowywaniu cyklicznych raportów i zestawień.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel)
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z firmami transportowymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system wdrożenia pod skrzydłami kolegów/koleżanek z dużym doświadczeniem zawodowym
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia zawodowe
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV za pomocą maila lub poniższego formularza.

× Zapytaj o transport