Firma Mini Heavy z siedzibą w Kaszewach Dwornych (k. Kutna), zajmująca się transportem na lawetach pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów poszukuje kierowców C+E.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz przeprowadzanie regularnych przeglądów
  • Zabezpieczanie ładunku przed przemieszczeniem w trakcie transportu
  • Zgłaszanie nieprawidłowości technicznych
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania obowiązków
  • Nadzorowanie i sporządzanie dokumentów przewozowych CMR
  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za logistykę i planowanie dostaw
  • Utrzymywanie pojazdu w czystości i należytym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek technicznych pojazdu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w prowadzeniu ciężarówek
  • Znajomości zasad ruchu drogowego oraz przepisów dotyczących przewozu towarów
  • Umiejętności radzenia sobie z trudnymi warunkami drogowymi (np. w trudnych warunkach atmosferycznych)
  • Szybkiej reakcji na nieprzewidziane sytuacje na drodze
  • Umiejętności organizacji czasu i pracy
  • Kultura osobistej i komunikatywność
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz wymaganych dokumentów do wykonywania przewozu towarów
  •  Zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Nowoczesny Tabor objęty kontraktami serwisowymi oraz opieką Zespołu Technicznego.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre zarobki, stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość parkowania pojazdu pod domem (w innych przypadkach posiadamy samochody osobowe rozstawione na głównych trasach przejazdowych w Polsce)
  • Legalny czas pracy
  • Co tygodniowe zjazdy na pauzę
  • Pracę w profesjonalnym zespole logistycznym
  • Szkolenie wprowadzające oraz EcoDriving

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV za pomocą maila lub poniższego formularza.

× Zapytaj o transport