Firma Mini Heavy z siedzibą w Kaszewach Dwornych (k. Kutna), zajmująca się transportem na lawetach pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów poszukuje MECHANIKA/BRYGADZISTY

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych floty własnej
  • Diagnostyka i naprawa zabudowy i przyczep pojazdów floty własnej
  • Wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji samochodów ciężarowych
  • Kontrola poprawności wykonania robót, użytych materiałów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość napraw samochodów ciężarowych,
  • Znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Główna działalność firmy to krajowy i międzynarodowy transport pojazdów ciężkich, w tym ciągników siodłowych, podwozi pojazdów ciężarowych, pojazdów dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych. Ze względu na duże zapotrzebowanie na transport specjalistyczny, Mini Heavy od samego początku rozwija się bardzo dynamicznie, podążając za wyzwaniami rynku. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mechanik Samochodów Ciężarowych i Naczep.

Jesteśmy międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Transportujemy pojazdy na terenie Europy Środkowej. Różnorodność systemu pracy. System pracy w pełnym wymiarze miesięcznym (zjazdy na bazę co dwa tygodnie) lub 3/ 1 lub 2/2.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV za pomocą maila lub poniższego formularza.

× Zapytaj o transport